Strona główna » Katalog – rekomendowane polskie firmy

Katalog – rekomendowane polskie firmy

Adwokaci:

Adwokat Konin – Prawnik, Mediacjesprawy z zakresu prawa karnego, karno-skarbowego i prawa wykroczeń – adwokat reprezentuje klienta w postępowaniu karnym na każdym etapie. Może występować w charakterze obrońcy oskarżonego lub w charakterze pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego bądź oskarżyciela prywatnego;

Adwokaci Piła – Regulujemy sytuację majątkową małżonków po ustanowieniu między nimi rozdzielności majątkowej, na skutek orzeczonego rozwodu oraz separacji, czy też na skutek zawarcia małżeńskiej umowy majątkowej (tzw. intercyzy). Reprezentujemy Klientów w sprawach o rozwód, o alimenty, opiekę nad dzieckiem.

Adwokat Suwalki –  świadczymy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w zakresie reprezentowania w sporach sądowych osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. , radca prawny z kobiecą dokładnością świadczy szeroką pomoc prawną, dochodzi roszczeń przed sądem z wyjątkiem obrony w sprawach karnych. W ramach kancelarii świadczymy pomoc prawną klientom z Suwałk.

Detektyw Wroclaw – Zakres działalności naszej Agencji Detektywistycznej jest szeroki taki, aby Państwa w pełni zadowolić i wyjść naprzeciw Waszych oczekiwań otworzyliśmy naszą Agencję Prywatny detektyw Wrocław.  Jesteśmy w stanie ustalić ich sytuacje materialna oraz wskazać majątek. Organizujemy planujemy i rozpoznajemy zagadnienia związane z kompleksowa ochroną osobista.

Ośrodki terapii uzależnień:

Prywatny ośrodek odwykowy – Terapię prowadzą certyfikowani specjaliści psychoterapii uzależnień. Pacjentów ośrodka dziennego konsultuje lekarz psychiatra z II stopniem specjalizacji oraz psycholog. Daje to pacjentowi poczucie pewności co do wysokiej, merytorycznej jakości świadczonych usług. Ośrodek znajduje się w miejscowości Stare Juchy.

Leczenie uzależnień OTU EłkOd 17 lat pomagamy osobom uzależnionym od alkoholu i hazardu. Na początku był tylko skrót „OTU” – Ośrodek Terapii Uzależnień.
Z czasem pojawiło się określenie „OTUlony w nadzieję…” Dzienny OTU to ośrodek przyjmujący pacjentów w trybie dziennym.

Firmy remontowe:

Remonty Warszawa – http://warszawa-remonty.pl – zajmujemy się pracami remontowo – wykończeniowymi głownie na terenie Warszawy i okolic. Nasza ekipa remontowa to wyłącznie fachowcy z uprawnieniami. Gwarantujemy dokładność, terminowość i porządek remontu.

Instalacje niskoprądowe WarszawaInstalacje niskoprądowe to podstawa działania wszelkich systemów alarmowych, systemów monitoringu i kontroli dostępu, sieci komputerowych i telefonicznych, telewizji cyfrowej, a także domofonów, systemów przeciwpożarowych. instalacje niskoprądowe dla strukturalnych sieci komputerowych (wewnątrz budynków) oraz sieci bezprzewodowe (tam, gdzie wymagana jest większa mobilność i nie ma możliwości wykonania instalacji przewodowej). Każdorazowo są to produkty sprawdzone, zapewniające wysoką sprawność działania w każdych warunkach.

Inne firmy:

Tlenoterapia Warszawa – Tlenoterapia hiperbaryczna (hiperbaria) zwiększa wydolność organizmu i przyśpiesza procesy regeneracyjne. Jest skuteczna w przypadku leczenia kontuzji, jako środek redukujący ból i obrzęki oraz powstrzymujący rozwój bakterii w miejscach urazu.

Spływy kajakowe Rospuda – Akajak – Rospuda przepływa przez dwie krainy: Pojezierze Suwalskie i Puszczę Augustowską. Jej szlak przeplatany 9 małymi i większymi jeziorami liczy 74 km. Spływ rozpoczniemy z miejscowości Supienie nad jez. Rospuda. W odcinku górnym rzeki napotkamy wiele kamienistych mielizn. W dolnym natomiast czekają na nas bystrza, płycizny i wykroty drzew, które trzeba umiejętnie pokonywać. Średni spadek rzeki dla całej jej długości wynosi 0,94% co jest typowe dla rzek nizinnych. Główną i niezapomnianą atrakcją szlaku są krótkie odcinki o spadku dochodzącym do 3,5%

Spływy kajakowe Krutynia – Wystarczy uśmiech i ochota na przygody. Pierwszy raz Krutynią spływaliśmy zimą, gdy jeziora, przez które prowadzi szlak kajakowy Krutynii były pokryte lodem. Jednak w lipcu i sierpniu z pewnością pokonamy je kajakami, korzystając z kąpieli na biwakach jak również odwiedzając znane z historii miejsca.